UA-89513913-1
0 artykułów - 0.00zł
Twój koszyk jest pusty!
Przejdź do kasy

Karmy Versele Laga

Szczęście zwierząt jest dla nas bardzo ważne, mamy nadzieję, że dla Państwa również. Wielu z nas każdego dnia stara się zapewnić czworonogom jak najlepszą opiekę. Dbamy o ich zdrowie, samopoczucie, zapewniamy im miłość i rozrywkę, staramy się także zapewnić im jak najlepsze warunki dla codziennego funkcjonowania. Jedną z najbardziej istotnych kwestii w opiece jest dobór odpowiedniej, zbilansowanej karmy dla zwierząt. Nie powinien być to pierwszy lepszy pokarm, lepiej wybrać go świadomie, aby był jak najlepiej dostosowany do indywidualnych potrzeb naszego pupila.

Wysoka jakość składników

Versele Laga - Karmy Weterynek

Karmy dla zwierząt powinny odznaczać się wysoką jakością składników, powinniśmy też wybierać taki rodzaj pożywienia, który jest najlepiej dostosowany do potrzeb naszego pupila. Jeśli wybieramy karmę dla psów zdrowych, należy zwrócić uwagę na płeć, wiek, wielkość rasy i codzienną aktywność. Jeśli natomiast nasi mali przyjaciele borykają się z:

  • dolegliwościami, na przykład trawiennymi,
  • są wykastrowane,
  • mają skłonność do tycia,
  • cierpią na alergie pokarmowe,
  • mają suchą, łuszcząca się skórę
  • lub mają większą aktywność fizyczną,

musimy wybrać karmę dobrze dostosowaną do ich specjalnych potrzeb. Nie warto sięgać po pierwszą z brzegu karmę dla zwierząt, lepiej dobrać ją indywidualnie, za co nasze zwierzaki będą nam wdzięczne.

Zawartość mięsa

Psy są zwierzętami mięsożernymi, dlatego głównym składnikiem ich pożywienia powinno być mięso. Ilość mięsa w karmach różnego typu waha się od 4% do nawet 40%, warto więc to sprawdzić. Im mniej mięsa, tym więcej zbóż, czyli glutenu, który często uczula nasze zwierzaki. Warto zawrócić uwagę także na zawartość warzyw i owoców, które znacznie podwyższają wartość odżywczą karmy dla zwierząt. Zawartość składników ma istotny wpływ na zdrowie i samopoczucie naszego psa oraz na jego codzienne funkcjonowanie. Wybierając karmę dla psów lub jakąkolwiek karmę dla zwierząt, warto dokładnie zapoznać się ze składem oraz z producentem, aby upewnić się co do jakości składników.

Karma Versele Laga

Karma firmy Versele Laga - seria Opti Life

Proponujemy Państwu karmę firmy Versele Laga, która od 40 lat działa aktywnie na rynku. Jest to firma z wieloletnimi tradycjami, która na pierwszym miejscu stawia dobro zwierząt. Versele Laga jest producentem różnego rodzaju przysmaków i karm dla zwierząt. Pożywienie to jest przygotowane przez wysokiej klasy specjalistów, którzy nie tylko posiadają duże doświadczenie, lecz także są miłośnikami zwierząt, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wszystkie produkty przygotowane są z najwyższą dbałością o jakość.

Najwyższa jakość karmy Versele Laga

Własne centrum badawcze oraz nieustannie prowadzone badania pozwalają na stałe podwyższanie jakości karmy dla zwierząt i jej lepsze dostosowywanie do ich potrzeb. Współpraca ze światowymi hodowcami, nieustannie badanie potrzeb różnych gatunków zwierząt i opieranie receptury karm na składnikach, na których bazuje ich dieta w środowisku naturalnym pozwalają na stworzenie doskonałych produktów, które pozwolą nam stworzyć idealne menu dla naszych zwierząt.

Jeśli poszukują Państwo karmy dla psów, która będzie odpowiednio zbilansowana pod względem witamin i składników odżywczych i zapewni Państwa pupilom zdrowie i doskonałe samopoczucie, zapraszamy do zakupu karm Versele Laga. Z wysokim powodzeniem można ułożyć dietę wetenaryjną przy użyciu produktów marki Versele Laga. Karmy dla zwierząt tej firmy wypróbowało już wielu usatysfakcjonowanych klientów, a wysoka jakość pożywienia zwiększa jakość życia zwierząt już od kilkudziesięciu lat. W sklepie weterynek stawiamy na produkty renomowanych marek, takich jak Gastro Intestinal - producenta, który również dba o wysoki standard swoich wyrobów. Dzięki odpowiednio dobranym składom karm dla zwierząt, można z powodzeniem wspomagać zdrowie naszych pupilów.

Weterynek – karmy dla zwierząt najwyższej jakości

 
Weterynek.pl © 2015
ul. Bitwy Oliwskiej 28, Gdańsk, 80-339
Tel : +48 533 331 988