UA-89513913-1
0 artykułów - 0.00zł
Twój koszyk jest pusty!
Przejdź do kasy

Karmy dla psów
Sortuj według:
Pokaż:

Dopasuj produkty do swojego psa:

"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świeicie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mu mogła dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy przyjaciele odejdą, on pozostanie" - George G. Vest

Mamy świadomość, że podając swojemu psu posiłki, chcą mieć Państwo pewność, że są one zdrowe i jak najwyższej jakości. W odpowiedzi na te potrzeby z niezwykłą starannością przygotowaliśmy bogatą ofertę karm dla psów, które spełnią zarówno oczekiwania Państwa, jak i Państwa podopiecznych.

Najwyższa jakość

Karmy dla zwierząt powinny być smaczne oraz zapewniać zwierzakom dobrą formę i zdrowie na długie lata. Tymi cechami odznaczają się nasze karmy dla psów, w szczególności wyselekcjonowane z najwyzszej jakości składników karmy Versele Laga, które zapewnią psu witalność i zdrowie dzięki doskonale zbilansowanym składnikom. Weterynek - Specjalna Karma Hepatic

Specjalistyczne karmy dla psów

Oprócz karm Versele Laga polecamy Państwu także karmy dla psów Gastro Intestinal, które są specjalistycznymi karmami dla psów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi. Karmy te są niezastąpione dla psów cierpiących na:

  • biegunki,
  • zaburzenia trawienia,
  • choroby zapalne jelit
  • czy inne dolegliwości związane z trawieniem.

Weterynek - Specjalna Karma Urinary

Dieta weterynaryjna z dobrą karmą

Jeśli Twój pies cierpi na tego rodzaju zaburzenia, karma dla psów Gastro Intestinal będzie doskonałym zamiennikiem dla karm tradycyjnych.
To samo dotyczy karm Hepatic na problemy z wątrobą, Urinary, Renal na problemy z układem moczowym. Przyniosą one psu szybka ulgę i zapewnią doskonałą formę. Państwo natomiast odzyskacie spokój widząc poprawę zdrowia swojego przyjaciela.

Weterynek – karmy dla psów

Weterynek.pl © 2015
ul. Bitwy Oliwskiej 28, Gdańsk, 80-339
Tel : +48 533 331 988