UA-89513913-1
0 artykułów - 0.00zł
Twój koszyk jest pusty!
Przejdź do kasy

Karmy Gastro Intestinal

Wszyscy staramy się zapewnić naszym przyjaciołom jak najlepszą opiekę. W tym celu zabieramy nasze psy na długie spacery, dbamy o ich zdrowie, zęby i sierść, bawimy się z nimi i reagujemy natychmiast, gdy zauważamy, że samopoczucie psa się obniżyło. Bardzo istotnym elementem naszej codziennej troski jest także dobór odpowiedniej karmy dla psów, która stanowi podstawę jego jadłospisu.

Zbilansowana karma

Dobra karma dla psa powinna być przede wszystkim odpowiednio zbilansowana pod względem składników odżywczych. Psy mają swoje własne zapotrzebowanie, zależne od płci, wieku czy rasy, dlatego karma powinna zostać starannie wybrana. Należy zwrócić uwagę, aby była ona przygotowana z dobrej jakości składników oraz by nie zawierała sztucznych substancji i chemicznych wypełniaczy. Dzięki temu pies będzie zdrowszy i będzie miał lepsze samopoczucie. Karma stanowi główne pożywienie psa, dlatego warto wybrać ją rozsądnie. 

Karma Gastro Intestinal

Karma Gastro Intestinal

Jeśli poszukują Państwo karmy idealnej dla swojego psa, polecamy Gastro Intestinal. Jest to wysokojakościowa karma, będąca doskonałym połączeniem białek, probiotyków, włókna i oleju rybnego. Zawarte w karmie długołańcuchowe kwasy tłuszczowe omega 3 mają bardzo korzystny wpływ na przewód pokarmowy, a dzięki wysokiej koncentracji energii i składników odżywczych w karmie wystarczy niewielka objętość posiłku. Dzięki temu układ pokarmowy psa nie jest nadmiernie obciążony, co jest szczególnie istotne w przypadku wszelkich dolegliwości. 

Karma idealna na zaburzenia jelitowo­trawienne

Karma Gastro Intestinal zalecana jest w przypadku wszelkiego rodzaju zaburzeń jelitowo-trawiennych, na przykład ostrych lub przewlekłych biegunek, zapalenia trzustki, zaburzenia trawienia lub wchłaniania, wymiotów czy przerostu flory bakteryjnej jelit. Przy tego rodzaju schorzeniach pies może nie mieć apetytu, jednak wyjątkowo smakowita karma Gastro Intestinal na pewno zachęci go do zjedzenia posiłku, dzięki czemu nawet niewielka porcja wystarczy, by dostarczyć psu składniki odżywcze. Karma Gastro Intestinal to świetne rozwiązanie przy utrzymywaniu zbilansowanego odżywiania zwierzęcia np. w przypadku stosowania diety weterynaryjnej. Karma dla psów, które chorują, musi spełniać szereg warunków, aby możliwie najbardziej mogła usprawnić proces rekonwalescencji. 

Różne rodzaje karmy Gastro Intenstinal

Do wyboru mają Państwo karmy dla psów Gastro Intestinal różnego rodzaju, na przykład Low Fat. Jest to karma o obniżonej zawartości tłuszczu, dzięki czemu poprawia się praca przewodu pokarmowego u psów z hiperlipidemią lub zapaleniem trzustki. Karma Gastro Intestinal Low Fat charakteryzuje się także zmniejszoną zawartością włókna rozpuszczalnego, dzięki czemu ograniczona zostaje fermentacja bakteryjna w okrężnicy oraz nie dochodzi do efektu rozcieńczenia energii. 

Gastro Intestinal - Moderate Kalorie

Innym rodzajem karmy dla psów Gastro Intestinal jest Moderate Calorie. Karma ta ma obniżoną zawartość energii, co sprzyja zachowaniu prawidłowej kondycji u psów ze skłonnością do nadwagi. Odpowiednia kombinacja:

  • wysokostrawnych białek,
  • prebiotyków,
  • pulpy buraczanej,
  • ryżu
  • oraz oleju rybnego
zapewniają nie tylko wysoką strawność karmy, lecz czynią ja bogatą w składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania psa. 

 

Karmy dla psów Gastro Intestinal to odpowiednia dla wszystkich, którzy chcą zapewnić swoim czworonogom odpowiednią dietę weterynaryjną, bogatą w posiłki, które dostarczą im wszelkich niezbędnych witamin i składników odżywczych. Jeśli Państwa pies cierpi na zaburzenia trawienne, warto skonsultować się ze specjalistą, która doradzi, która karma będzie najbardziej odpowiednia dla psa. Sklep z karmami dla zwierząt Weterynek w swoim asortymencie posiada też produkty innych producentów np. takich jak znana z jakości marka Versele Laga. Szeroka gama produktów w naszym sklepie pozwala na dobranie najbardziej odpowiedniej karmy dla naszego pupila.

Weterynek – karmy dla zwierząt najwyższej jakości

 
Weterynek.pl © 2015
ul. Bitwy Oliwskiej 28, Gdańsk, 80-339
Tel : +48 533 331 988